350zł do Biedronki za otwarcie i korzystanie z konta BNP Paribas

W banku BNP Paribas jest fajna promocja. Za otwarcie konta i korzystanie z niego, można dostać 350 złotych, w postaci bonów do sklepów Biedronka.

Zazwyczaj omijam wszelkie promocje bankowe, bo trzeba spełnić sporo warunków, żeby dostać cokolwiek. Ale tu warunki są dość proste do spełnienia, a w zamian można dostać 350 złotych do Biedronki.

Jak się załapać na promocję?

Żeby w ogóle mieć szansę na te 350 złotych, musisz spełnić wszystkie poniższe warunki:

  • w dniu składania wniosku promocyjnego nie możesz mieć „umowy ramowej” z bankiem BNP Paribas, czyli nie możesz mieć u nich konta, karty ani dostępu do ich bankowości elektronicznej
  • nie miałeś u nich konta przez ostatni rok
  • do 31 maja zarejestrujesz się na stronie promocji

Podczas rejestracji musisz podać swoje imię, nazwisko, PESEL, adres email i numer telefonu. Musisz też zaakceptować wszystkie zgody i oświadczenia (jest ich cztery i bez nich nie mogą cię zapisać do promocji).

Jeśli podasz wszystkie dane i klikniesz przycisk z napisem „Zarejestruj się”, to po chwili zobaczysz link do wniosku – dopiero teraz możesz składać wniosek o konto, które będzie brało udział w promocji. Link dostaniesz też na adres email, więc nie przejmuj się, jeśli z jakiegoś powodu przeoczysz ten moment.

Promocja będzie aktywna do końca maja 2021, ale bank ustalił limit 3000 rejestracji – po osiągnięciu tego limitu promocja się kończy.

Jak wygląda zakładanie konta w banku BNP Paribas?

Konto otworzysz klikając przycisk, który pojawi się po rejestracji na stronie promocji. Możesz też skorzystać z linku przesłanego emailem. Na stronie banku trzeba podać swoje dane, wybrać kartę i przesłać skan lub zdjęcie dowodu osobistego.

Karta jest wymagana, bo nadanie numeru pin do karty kończy aktywację konta i trzeba to zrobić do 14 czerwca 2021 roku. Jeśli wybierzesz kartę „Otwartą na dzisiaj”, to wystarczy, że wykonasz jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu tej karty i nie będzie pobierana opłata za kartę.

Dowód osobisty można zeskanować i wgrać z komputera. W trakcie wypełniania wniosku była też opcja zrobienia zdjęcia dowodu smartfonem, ale nie wiem jak to działa bo nie mam takiego sprzętu.

W trakcie składania wniosku możesz zdecydować, czy twoja tożsamość będzie weryfikowana przez kuriera, czy może wolisz wideo weryfikację przez smartfona. Ja wybrałem opcję z kurierem, bo po pierwsze nie mam smartfona, a po drugie już wcześniej korzystałem z opcji z kurierem i wiem jak to działa.

Co zrobić po podpisaniu umowy?

Korzystać i odbierać nagrody 😉

Ale trzeba spełnić warunki, jakie narzucił bank. Warunki nie są jakieś skomplikowane, ale są rozciągnięte w czasie. Nagrody będziesz dostawać co miesiąc, przez trzy miesiące. Pewnie bank chce w ten sposób przyzwyczaić swoich nowych klientów do ich systemu bankowego.

W skrócie – trzeba się zalogować do bankowości elektronicznej, wykonać dwa przelewy, dowolną ilość transakcji bezgotówkowych na co najmniej 200 zł i otrzymać przelew (albo przelewy) na promocyjne konto w wysokości 1000 zł (łącznie). Te warunki trzeba spełnić przez trzy kolejne miesiące, następujące po tym miesiącu, w którym zarejestrujesz się w promocji.

Uwaga! Po zapisaniu się do promocji zorientowałem się, że płatności kartą w internecie zazwyczaj nie będą spełniały warunków promocji! Zobacz ten wpis.

I pamiętaj, że jeśli w jednym miesiącu nie spełnisz wymagań, to w następnych miesiącach nic nie dostaniesz.

Dodam tylko, że przelew nie musi być od pracodawcy – możesz sobie przelewać pieniądze z własnego konta w innym banku.

Poniżej możesz zobaczyć obrazek, na którym rozpisałem wszystkie wymagania i nagrody. Możesz go sobie wydrukować i powiesić nad biurkiem (albo gdzieś indziej). Taka wydrukowana lista może się przydać, bo jeśli zarejestrujesz się w kwietniu, to ostatni bon dostaniesz dopiero pod koniec sierpnia – dlatego lepiej mieć na oku listę wymaganych działań i odznaczać na bieżąco wykonane zadania. A jeśli zarejestrujesz się w maju, to dopiero we wrześniu dostaniesz ostatnią nagrodę.

Jeśli wolisz (albo nie widzisz obrazka), możesz pobrać odpowiedni plik PDF, pierwszy – jeśli zarejestrowałeś się w kwietniu, drugi – jeśli rejestrowałeś się w maju.

Jak widzisz, bank chce nas przetrzymać, żebyśmy się przyzwyczaili do ich konta i bankowości elektronicznej, bo nie daje całej nagrody na raz, tylko cedzi po trochu. Ale jakby na to nie patrzeć – i tak można dostać 350 zł i wydać te pieniądze na zakupy w Biedronce.

Ile to kosztuje?

To chyba powinno być na początku, nie?

Spokojnie – prowadzenie konta jest darmowe. Co prawda karta „Otwarta na Dzisiaj” jest płatna (3zł za miesiąc), ale wystarczy wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową, żeby w następnym miesiącu nie było opłaty.

Poza tym wypłaty z bankomatów Planet Cash w Polsce i z tych umieszczonych w oddziałach BNP są bezpłatne. Przelewy przez internet też są bezpłatne.

Tyle teorii – czas na praktykę!

Jeśli chcesz i możesz skorzystać z promocji, to rejestruj się!

Kliknij w baner, podaj potrzebne dane, otwórz konto i korzystaj. Pamiętaj tylko, że musisz mieć to konto do momentu odebrania ostatniej nagrody. Potem możesz zamknąć konto albo korzystać z niego dalej, jeśli przypadnie ci do gustu.

Wszystkie dokumenty są dostępne na stronie promocji.

Jak już skorzystasz z tej oferty, to daj znać w komentarzu, jak przebiegł proces rejestracji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x