DNB Bank znowu daje (dawał) pieniądze

Jutro kończy się kolejna promocja oferta banku DNB. W styczniu pisałem, że Bank DNB płacił klientom indywidualnym, żeby przestali być już klientami. W lipcu bank powtórzył akcję i zwiększył nagrodę za rezygnację ze wszystkich produktów dla klientów indywidualnych – w styczniu płacił 300zł za zamknięcie konta, a teraz płaci 600zł!

Akcja kończy się jutro (31 lipca 2019), więc czasu jest mało. Bank opisuje swoją ofertę jako Ostateczna oferta specjalna dla Klientów Indywidualnych pn. „Last summer offer”. Tylko czy na pewno będzie to ostateczna oferta? Gdybym ja widział tą i poprzednią ofertę, to bym się zastanowił, czy nie poczekać jeszcze chwilę. Skoro w pół roku z 300zł zrobiło się 600, to może za rok będzie jeszcze więcej?

Co jeszcze jest ciekawe? Oferta obowiązuje od 1 lipca, a informacja o ofercie pojawiła się 5 lipca. Dodatkowo, w aktualnościach banku nie pojawił się nowy wpis, tylko zedytowano stary, który informował o poprzedniej ofercie (tej z zimy). Jeśli sprawdzisz aktualności banku DNB, to zobaczysz, że najnowszy wpis jest z lutego 2019, a poprzedni z… lipca 2019. Chyba bank chciał ukryć fakt, że już była taka akcja, ale wtedy płacili trochę mniej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x